ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieDecember 01 2020 06:23:30  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história » Je Ebola podvod ?

  Je Ebola podvod ?
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Je Ebola podvod ?

Ebola. Slovo, ktoré v poslednej dobe určite pozná každý z nás, z denného spravodajstva takmer každej svetovej televízie. Je však hrozba Eboly skutočná, alebo sa s nami (podobne, ako v prípade prasacej chrípky) opäť len niekto hrá ? Celú kauzu okolo vírusu Ebola totiž sprevádzajú až príliš veľké zhody náhod. V skutočnosti, k 15. októbru 2014, bolo reálne potvrdených len zopár úmrtí na Ebolu v Západnej Afrike (aj to, krátko po podaní vakcíny od pracovníkov Červeného kríža – žeby náhoda ?). Vo všetkých ostatných prípadoch, ako príčina úmrtia, nebola Ebola jednoznačne preukázaná. Prečo teda médiá vykresľujú vírus ako epidémiu ? Prečo nám médiá opäť klamú ?

Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie, len v Spojených štátoch zomrie na bežnú chrípku až 36 tisíc ľudí ročne, pričom viac ako 200 tisíc ich je hospitalizovaných. To všetko stojí daňových poplatníkov vyše 10 miliárd dolárov ročne. Každú zimu sa chrípkou nakazia desiatky miliónov ľudí. Väčšina z nich sa po pár dňoch vylieči, no pre starších ľudí predstavuje chrípka zvýšené riziko. V celosvetovom merítku ročne zomiera na bežnú chrípku niekoľko sto tisíc ľudí, a to dokonca aj vo vyspelých krajinách. V skutočnosti, bežná chrípka zabije DENNE viac ľudí, ako Ebola (údajne), za tri mesiace ! A tak je na mieste otázka, prečo nie sú tieto úmrtia na titulných stránkach svetových médií ?

Dnes už vieme, že práve Ebola bola zámienkou pre vstup Americkej armády na pôdu Afriky. Zatiaľ ale nie je celkom zrejmé, aký význam má širenie paniky v Spojených štátoch a v Európe. Dôvodov môže byť viac. Môže za tým byť plán na obmedzenie pohybu a slobody ľudí ? Sme postupne manipulovaní na pripravovanú masívnu vakcináciu obyvateľstva ? Vieme, čo bude obsahovať vakcína ? Má niekto v úmysle zarobiť miliardy eur na predaji týchto vakcín ? Alebo je to príprava na postupnú okupáciu západnej Afriky kvôli jej bohatým ložiskám ropy a diamantov? Vylúčená nie je ani jedna možnosť.

Ebola neexistuje – tvrdí muž žijúci v Ghane

Olej do ohňa pridáva aj nedávne vyhlásenie človeka, ktorý žije priamo v Ghane. Jeho meno je Nana Jovaun Kwarme a tu je jeho príbeh: "Nasledujúce informácie sa musia dostať do sveta. Musia sa dostať medzi ľudí. Všetci musia vedieť, čo Ebola v skutočnosti je. Je čas, aby svet konečne pochopil tento podvod a to, čo sa v skutočnosti deje v Západnej Afrike. Oni klamú. Ebola sa ako vírus nešíri ! Červený kríž úmyselne rozšíril nákazu do štyroch konkrétnych krajín a zdravotné ťažkosti postihli len tých ľudí, ktorí podstúpili očkovanie od pracovníkov Červeného kríža. To je skutočný dôvod, prečo Liberia a Nigéria už viac nechce tolerovať ich prítomnosť vo svojej krajine", uvádza Kwarme. V nasledujúcich riadkoch si skúsme priblížiť niekoľko skutočných dôvodov, prečo sa médiá pokúšajú vnútiť ľudom pocit ohrozenia.

Dôvod 1

V Nigérii boli objavené nové a veľmi bohaté ložiská ropy. Krátko po tom, sa vláda Spojených štátov neúspešne pokúsila vyslať do Nigérie svoju armádu. Ako dôvod sa uvádzalo nastolenie poriadku po tom, čo teroristická organizácia Boko Haram údajne zabíjala civilistov, unášala a znásilňovala miestne ženy. Ale nigeríjčania vtedy jednoznačne dali najavo, že nikto neunáša, ani neznásilňuje ich ženy a celá kauza je len výmyslom a pravdepodobne vykonštruovanou zámienkou na to, aby mohla Americká armáda vstúpiť na pôdu Nigérie. Ebola je, zdá sa, druhým pokusom o vstup vojsk do štátov Nigéria, Libéria a Sierra Leone.

Dôvod 2

Sierra Leone je najväčším svetovým producentom diamantov. Uplynulé štyri mesiace však diamanty do západných krajín dodávať prestala, vzhľadom na štrajk pracovníkov, ktorí sa sťažujú na katastrofálne pracovné podmienky a otrockú prácu. Pre mnohých ľudí znamená tento krok denne miliónové straty. Štvormesačný štrajk zamestnancov, ktorí pracujú za balík ryže na deň, znamená pre západ stratu stovky miliónov eur. Ebola je ideálnou zámienkou na to, ako beztrestne zapojiť do tohto sporu armádu a prinútiť ľudí znovu pracovať. Tento scénar sa už raz v minulosti udial, preto to nie je vylúčené ani tento krát. Peniaze sú predsa peniaze.

Dôvod 3

V nadväznosti na veľké zásoby diamantov a ropy je nutné dodať jeden ďalší postreh. Afričania, hoci sú mnohí z nich jednoduchí ľudia, nie sú hlúpi. Všimli si a tušia, že s vakcínami od Červeného kríža nie je niečo v poriadku a ľudia po nich umierajú. Aj preto mnohí z nich odmietajú očkovanie. Práve armáda sa stará o to, aby boli títo ľudia "nútene" zaočkovaní. V skutočnosti, až 3000 vojakov má "dozerať" na to, aby boli zaočkovaní aj tí, ktorí vakcínu odmietajú a aby "chránili" pracovníkov Červeného kríža pred útokmi civilistov z Libérie a z Nigérie. A tak sa tu opäť vynára špekulácia, či armáda skutočne niekoho chráni, alebo cielene podporuje nútenú vakcináciu, po ktorej ľudia umierajú ?

Skúsme si položiť otázku – ak sa Ebola skutočne prenáša z osoby na osobu, prečo vláda Spojených štátov ešte stále nezakázala absolútne voľný pohyb ľudí a každodenné lety medzi dotknutými krajinami a USA ? Vedeli ste, že Centrum pre prevenciu a kontrolu nemocí (Center for Disease Control – ďalej len CDC)PATENT na vírus Eboly ? Čítate dobre. Ebolu vlastnia Spojené štáty. Patent pod registračným číslom CA2741523A1 bol udelený v roku 2010. Preto nasledujú kľúčové otázky. Ako sa laboratórny vírus, patentovaný v roku 2010, zrazu ocitol v štátoch Západnej Afriky ? Prečo práve v krajinách, ktoré sú bohaté na nerastné suroviny ? Je náhoda, že sa Ebola v týchto štátoch objavila presne v čase masívneho očkovania zo strany Červeného Kríža ?

Vopred pripravený scénar a herci

Za uplynulé mesiace, od doby vypuknutia údajnej nákazy, sa v médiách (predovšetkým zahraničných, ale aj v niektorých našich), objavili viaceré zábery, či už umierajúcich alebo nakazených ľudí, a to priamo z Afriky, alebo aj z iných krajín. Väčšina verejnosti sa na smrť pozerá s hrôzou, čo zvyšuje dôveryhodnosť odvysielaných záberov. V skutočnosti však všetko nasvedčuje tomu, že scény boli vopred pripravené a zinscenované.

Na tomto zábere je sanitka, v ktorej sa má nachádzať pacient infikovaný vírusom Ebola. Celá udalosť však vyzerá ako scénka z lacného filmu. Okolo sanitky je množstvo novinárov, ktorí ju čakajú na mieste už dlho predtým, než tam vôbec príde. Ak je vírus skutočne tak nebezpečný a šíri sa (aj) vzduchom, sanitku by určite nesprevádzali davy zvedavcov. A čo jej posádka ? Niečo tu nesedí. Tento rozhovor bol uskutočnený krátko po tom, čo údajného pacienta dopravili do karantény. Dokorán otvorené dvere sanitky vôbec nevyzerajú na to, že sa v nej ešte pred chvíľou viezol pacient nakazený Ebolou. Rovnako tak nepôsobia ani členovia záchranného tímu.

Pozrime sa na ďalší zvláštny prípad. Zábery priamo z Afriky, na ktorých leží obeť Eboly na ulici, zatiaľčo ho muž v ochrannom obleku strieka dezinfekčným roztokom. Opäť sa pýtame. Ak je Ebola tak vysoko nákazlivá a prenáša sa okrem iného aj vzduchom, prečo pracovník v ochrannom obleku nechá stáť desiatky nechránených ľudí len pár metrov od zosnulého ? Pretože zábery nie sú skutočné a celá scénka bola pre média vyrobená. To isté platí aj o tomto zábere. Ako dôkaz, že so zábermi pre médiá sa skutočne manipuluje, slúži aj nasledujúce video, z ktorého je jasne dokázateľné, že údajné obete Eboly svoju smrť pre televíziu iba predstierajú pri vopred dohodnutom postupe.

Je dokázané, že trik s nastrčenými hercami v médiách sa už udial aj v minulosti. Na nasledujúcom obrázku je jasne vidieť jednu a tú istú osobu. V prvom prípade vystupuje ako Alex Israel, údajná spolužiačka Adama Lanzu z kauzy Sandy Hook. V druhom prípade už vystupuje pod menom Katie Foley a má sa jednať o sestru údajne popraveného Jamesa Foleyho. Kto by aj napriek tomu neveril, môže si pozrieť aj video.

Veľmi pekné divadielko sa udialo aj na Madridskom letisku. Miguel Pajares mal byť údajne prvým Európanom, ktorý sa nakazil vírusom Ebola. Jeho transport z letiska v Madride do nemocnice odvysielala buď v priamom prenose, alebo v rámci spravodajstva väčšina popredných televízií. Z detailných záberov je ale vidieť, že karanténny kôš s pacientom je prázdny. V celom zázname je ale viacero podivných vecí, ako salutujúci lekári (čo znamená, že sa v skutočnosti jedná o vojakov) a podobne. Kompromitujúce video z transportu je možné si pozrieť tu. Prípadu je venovaná aj táto internetová stránka.

Farmaceutické spoločnosti už teraz na celej kauze Ebola zarobili ťažké peniaze. Veď len Organizácia Spojených národov s nimi v uplynulých mesiacoch podpísala multimiliónové kontrakty. Opäť sa pýtame, je náhoda, že prepuknutie Eboly v Guinei nastalo tesne po troch veľkých očkovacích kampaniach uskutočnených Svetovou zdravotníckou organizáciou a UNICEF-om ? Áno, náhody sa vo svete stávajú. A stávajú sa aj v životoch každého z nás. Ale nie je to v prípade Eboly až príliš veľa náhod dohromady ? Čo ak niekto plánuje zabiť niekoľko múch jednou ranou ? Okrem pripravovaného vstupu vojsk do krajín s veľkými zásobami ropy a diamantov tu máme aj cielenú populačnú dezinformáciu prostredníctvom najväčších svetových médií. Je jej cieľom vystrašiť milióny ľudí po celom svete, aby sa nechali proti Ebole očkovať ? Necháme sa prekvapiť.

(nahlásiť nefunkčné video)


 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,298,118 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.