ÚvodČlánkyFotogalériaVyhľadávanieDecember 01 2020 06:17:19  
 Navigácia
Č L Á N K Y-->
- UFO
- UFO na Slovensku
- Vesmír
- Súčasná spoločnosť a história
- Historické civilizácie a kultúry
- Záhadné miesta na Zemi
- Známe osobnosti
- Posmrtný život
- Záhadné bytosti
- Nevysvetliteľné udalosti
- Nezodpovedané otázky
- Otázky a odpovede

--------------------------------------
U Ž I T O Č N É-->
-Hľadaj na stránke
-RSS odber noviniek
-Naše diskusné fórum

--------------------------------------
K O N T A K T Y-->
-Pre majiteľov stránok
-Ochrana osobných údajov
-Podmienky šírenia obsahu
-Spolupracujeme
-Mysteria.sk na facebooku
-UFO kluby na Slovensku

 Reklama
www.foto-kosice.sk

Svadobný fotograf pre Košice a Východ

 Hierarchia článkov
Články - úvod » Súčasná spoločnosť a história » Nový svetový poriadok a Ilumináti

  Nový svetový poriadok a Ilumináti
Tento článok je zaradený do kategórie: N
(Pozrite si: podmienky šírenia obsahu)

Nový svetový poriadok a Ilumináti


Väčšina z nás už zrejme počula o Iluminátoch a o tzv. Novom svetovom poriadku (z anglického New World Order, ďalej len NWO). Čo sa za týmto pojmom ukrýva ? Môže byť svet ovládaný finančnými skupinami a udalosti ako voľby, či vojenské konflikty vopred pripravené ?

Zástancovia tejto teórie sú presvedčení, že svet okolo nás je ovládaný tajnou organizáciou, ktorá pozostáva z viacerých vplyvných ľudí a (rodovo prepojených) rodín (Rothchildovci, Rockefellerovci, Warburgovci, atď.), ktorí pomocou finančných korporácií a cirkvi manipulujú ekonomikou, politikou, vzdelaním a vojnami s jediným cieľom – dosiahnuť jednu svetovú vládu. "Budeme mať jednu svetovú vládu, či sa vám to páči, alebo nie. Jedinou otázkou ostáva, či ju dosiahneme podrobením, alebo dobrovoľne", vyhlásil bankár Paul Warburg pred Americkým senátom 17. februára 1950. Cieľom tejto svetovej vlády je dosiahnuť kontrolu nad každým človekom na planéte a zredukovať populáciu o dve tretiny. Jedna svetová vláda bude finančným systémom, pod permanentným riadením pokrvných oligarchov, ktorí nebudú volení, ale svoje pozície si rozdelia na základe feudálneho systému tak, ako tomu bolo v stredoveku. V tejto spoločnosti nebude stredná trieda, len páni a poddaní.

Väčšina ľudí reaguje na túto tému so značnou mierou skepticizmu a nesúhlasia, respektíve si nechcú pripustiť fakt, že môžu byť ovplyvňovaní (programovaní) inštitúciami a médiami. Môže to byť skutočne pravda ? Existujú na podporu tohto názoru aj nejaké dôkazy, či indície ? To, čo väčšina ľudí považuje za "verejnú mienku", je v skutočnosti vopred pripravená propaganda, vytvorená za účelom vyvolať u ľudí istú emočnú reakciu, predovšetkým strach. Publicista a spisovateľ David Icke vo svojej knihe The Biggest Secret, tento jav nazýva ako: problém, reakcia a riešenie. Stratégia je pritom veľmi jednoduchá:

Problém – prvým krokom je vytvoriť problém. To sa deje predovšetkým zriadením, trénovaním a financovaním "nepriateľskej" skupiny za účelom vyvolať nepokoje a narušiť politickú moc na vopred určenom mieste (štáte, regióne, kontinente, atď.), ktoré potrebujú oslabiť (ovládnuť).

Reakcia – konflikt je vytiahnutý na verejnosť prostredníctvom kontrolovaných médii, ktoré spracujú fotografie, články, reportáže a videá takým spôsobom, že ich bežná verejnosť vníma ako teror a utláčanie nevinných ľudí, pričom sa v nich automaticky vyvolá emócia typu – "niekto s tým musí niečo robiť". To je presne požadovaná reakcia.

Riešenie – bábky z NWO nám čoskoro ponúkajú riešenie, vyslaním "mierových síl" do oblasti, za účelom potlačiť zlo, alebo hľadať zbrane hromadného ničenia. Akonáhle to prebehne, "mierové sily" z oblasti nikdy neodíjdu a oblasť (väčšinou strategická), vrátane jej obyvateľstva ostáva pod kontrolou NWO. Podobný scénár sa netýka len strategických území, ale aj ostatných "kríz", ktoré sme v nedávnej minulosti zaznamenali (SARS, E-coli, , 11. september, ISIS, utečenecká kríza, atď, atď.).

Kto je NWO ?

Obrovské korporácie medzinárodných bánk, ropných barónov, farmaceutických kartelov a finančných žralokov. Spojené národy, ako aj všetky ostatné organizácie fungujúce v tejto pavučine, či už Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), alebo NATO, ako vojenská odnož NWO, sú neoddeliteľnou súčasťou tejto stratégie. Ťažia z konfliktov, pretože podporujú obidve strany. Poprední predstavitelia vplyvných krajín, ako Spojené štáty, Anglicko, Nemecko, Taliansko, krajiny G7/G8, či ostatné vplyvné štáty sú súčasťou konšpirácie. V súčasnosti sa môžu do vedúcich pozícii týchto štátov dostať len osobnosti, ktoré sú vopred určené. Je úplne jedno, či by v Spojených štátoch v roku 1996 vyhral voľby Bill Clinton, alebo Bob Dole, výsledok by bol rovnaký. Obaja sú totiž zástupcovia jedného tímu. A kto nie je tímový hráč, je z hry vyradený (J. F. Kennedy, Ali Bhutto, Aldo Moro, atď.). V skutočnosti to nie je verejnosť, kto si volí týchto ľudí. Sú to vopred pripravení kandidáti.

Mnoho výskumníkov, vrátane už spomínaného Davida Ickeho, poukazovalo na skutočnosť, že všetkých 44 doterajších prezidentov Spojených štátov sú príbuzní a ich rodokmeň siaha k Johnovi Lacklandovi, kráľovi Anglicka (viac informácii na tejto stránke). Tento fakt by mal automaticky rozozvučať veľký zvon v našich hlavách, pretože to nemôže byť náhoda. Pravdepodobnosť, že 44 náhodne a demokraticky zvolených prezidentov bude príbuzných, je možno jedna k miliarde. Je úplne jedno, či voľby vyhrajú Demokrati alebo Republikáni. Obe strany sú majetkom tých istých ľudí. V súčasnosti strany vynakladajú na prezidentské voľby miliardy dolárov. Ak nemáte k dispozícii zhruba dve miliardy dolárov, nemáte najmenšiu šancu ani len kandidovať. Namieste je preto otázka. Pre koho je tento systém prispôsobený ? Kto si môže dovoliť postaviť kandidáta ? Opäť sú to tí istí ľudia, ktorí hýbu svetom. Podobný scénár sa neodohráva len v Spojených štátoch, ale aj v ostatných krajinách, ktoré majú celosvetový vplyv.

Celý svet vlastní 5 korporácií

Či už sa nám tento fakt páči, alebo nie, nič sa nemení na skutočnosti, že všetko okolo nás je vlastníctvom niekoho. Je jedno, či si kúpime (klikajte pre zobrazenie) jedlo, auto, do ktorej banky vložíme peniaze, ktorý TV kanál si zapneme, prípadne urobíme čokoľvek iné, majetok celého sveta v skutočnosti vlastní 147 firiem, ktoré sú vlastníctvom piatich korporácií – General Electric, Barclays, Moody´s Investor Services, News Corporation a Monsanto. Zásadná otázka teda znie – kto je vlastníkom týchto piatich korporácií ? Sú to ľudia, ktorí vlastnia celý svet. A práve títo ľudia rozhodujú o tom, čo, kde a kedy sa stane.

Operácie pod falošnou vlajkou


Operácie pod falošnou vlajkou sú už generácie využívané z rôznych dôvodov: obsadiť konkrétne územie, získať nerastné suroviny, lacnú pracovnú silu, ekonomickú destabilizáciu, či presadiť náboženskú alebo politickú ideológiu. Spoločným menovateľom všetkých takýchto akcií sú následné odvetné opatrenia, ktoré slúžia ako reakcia na vzniknutý problém a mávajú vo väčšine prípadov reštriktívne opatrenia, čo opäť nahráva mocným skupinám k tomu, aby mohli ľudí kontrolovať (napríklad: falošný teroristický útok = následná kontrola a cenzúra internetu).

V histórii je známych mnoho takýchto prípadov. Jednou z najznámejších je nacistická operácia Himmler, kedy Nemci zinscenovali falošné útoky na svoje zariadenia, z ktorých neskôr obvinili Poľsko a zdôvodnili tak svoju následnú inváziu. Koncom 50tych rokov Izraelské jednotky operujúce v Egypte umiestnili nálože do niekoľkých budov, vrátane diplomatických budov Spojených štátov, pričom na mieste zanechali "dôkazy", ktoré z týchto akcii usvedčovali Arabský štát. Po prevalení škandálu bol odvolaný Izraelský minister, vrátane celej vlády. Ruská KGB zinscenovala sériu bombových útokov, aby mohla vyhlásiť vojnu Čečensku a dosadiť Vladimíra Putina k moci, alebo Americká operácia Northwoods, ktorej úmyslom bolo nafingovať útok na Americké lietadlo a podnietiť tak inváziu na Kubu. Prípadov je mnoho a nemusí sa pritom jednať len o vojenskú intervenciu. Všetko s kostolným poriadkom nebolo ani v prípade prasacej chrípky, Eboly, Bostonského maratónu, 11. septembra, či migračnej krízy, kde sa čoraz silnejšie ozývajú hlasy, že sa jedná o plánovanú destabilizáciu Európskej únie a Európskej ekonomiky. Rovnako tak sa špekuluje nedávnych teroristických útokoch na Bruselskom letisku a v metre. Otázniky vyvoláva hlavne toto video, v ktorom je jednoznačne vidieť, ako muž odnáša namiesto dieťaťa pripravenú bábiku. Zdá sa, ako by si média scény opäť vopred pripravili, podobne ako v prípade Eboly. Na otázku, kto vlastní najväčšie svetové médiá, snáď ani netreba odpovedať. V umelo vytvorených kauzách sú ľuďom ustavične podsúvané polopravdy, alebo úplné lži. Deje sa tak preto, aby mohli ľudí držať v ustavičnom pocite ohrozenia a znepokojenia ? Musia zvýšiť kriminalitu, aby mohli nastoliť poriadok ? Vedia, že za takéhoto stavu môžu schváliť prísnejšie zákony a ďalšie obmedzujúce opatrenia ? Alebo je to všetko dielom náhody ?

(nahlásiť nefunkčné video)


 Administrátorska časť
Administrátorske meno

HesloZabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

 Anketa
Myslíte si, že celý svet je ovládaný bohatými a vplyvnými ľuďmi ?

Áno

Nie


 Meditačné rádio
Spustiť rádio

Converted to v7 by WhoCare
Fenix by: PHP-Fusion Themes4,298,102 návštev
© 2007 - 2016 Mysteria.sk
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.